Vi är ProMinent Doserteknik AB, Sweden

För adressinformation klicka här

 LEDNINGSGRUPPEN

Country code: 0046

Stefan Ström
VD
tel: 031 656615,  mobil:  0708 620530
mailto:stefan.strom@prominent.se


Bengt Ottefjäll
Teknisk chef / Vattenbehandling specialist
tel:  031 656621,  mobil:  0708 212250
mailto:bengt.ottefjall@prominent.se


Jonas Lindqvist
Försäljningschef / Process och systemsäljare
tel:  031 656616,  mobil:  0703-322427
mailto:jonas.lindqvist@prominent.se 
 

Kicki Almsberg
Ekonomiansvarig 
tel:  031 656606,  mobil:  0701-905306
mailto:kicki.almsberg@prominent.se 


Malin Jochimsen
Ekonomi Norge / Fakturering
tel:  031 656607
mailto:malin.jochimsen@prominent.se

PMSE_Stefan

PMSE_Bengt
 

PMSE_Jonas Lindqvist

PMSE_Kicki

SÄLJ / MARKNADSORGANISATION

 

Mats Moëll
Teknisk säljare / Process
tel:  031 656618,  mobil:  0707 956618
mailto:mats.moell@prominent.se 


Thorbjörn Wisén
Säljansvarig östra & norra Sverige / WTS -vattenbehandling
tel:  08 7420433,  mobil:  0703 328350
mailto:thorbjorn.wisen@prominent.se  


Per Svanäng
Teknisk säljare norra & östra Sverige
tel:  08 7428350,  mobil:  0737 728325
mailto:per.svanang@prominent.se  
 

Björn Fagerkrantz
Teknisk säljare västra & södra Sverige
tel:  031 656613,  mobil:  0708 200842
mailto:bjorn.fagerkrantz@prominent.se 


Peter Christensson
Teknisk säljare/Service södra & västra Sverige
tel:  031 656617,  mobil:  0701 9100747
mailto:peter.christensson@prominent.se 
 

Liliane Berndtsson
Innesäljare
tel:  031 656610
mailto:liliane.berndtsson@prominent.se


Petra Degerstam
Marknadsassistent
tel:  031 656601
mailto:petra.degerstam@prominent.se

PMSE_moell

PMSE_Tobbe





 

PMSE_Björn

PMSE_Peter


PMSE_LB

PMSE_Petra_Degerstam

 

TEKNIKORGANISATION

 

Martin Olsson
Produktspecialist pumpar / Konstruktör
tel:  031 656624,  mobil:  0707-846624
mailto:martin.olsson@prominent.se


Mats Weilenmann
Produktspecialist Mätinstrument och UV 
tel:  031 656622,  mobil:  0708-870572
mailto:mats.weilenmann@prominent.se 
 

Niclas Fransson
Byggnationer
tel:  031 656626,  mobil:  0707-846626
mailto:niclas.fransson@prominent.se 


Per Bobeck
Servicetekniker Sverige/Norge
tel:  031 656627, mobil:  0722-516627
mailto:per.bobeck@prominent.se 


Simon Rosvall
Servicetekniker östra/norra Sverige
tel:  08 7420461,  mobil:  0703 328325
mailto:simon.rosvall@prominent.se  
 

Susanne Hultfeldt
Produktionstekniker / Service inhouse / Ombyggnation
tel:  031 656625
mailto:susanne.hultfeldt@prominent.se 


Rasmus Bergström
Projektkoordinator / Specialinköp
tel:  031 656628, mobil:  0739-806628
mailto:rasmus.bergstrom@prominent.se 


Agnetha Carlsson
Inköp
tel:  031 656602

mailto:agnetha.carlsson@prominent.se

Jeanette Almsberg
In & ut leveranser / Lager
tel:  031 656623
mailto:jeanette.almsberg@prominent.se

PMSE_Martin
 
PMSE_Mats Weilenmann

PMSE_Niklas_Fransson

PMSE_PER_B

 

PMSE_Simon Rosvall

PMSE_Susanne

 

PMSE_Rasmus

PMSE_Agnetha

PMSE_Jeanette

 

Print this pageForward this page